WPISZ TAGI

Walka o Tokio 2020 zaczyna się w Aarhus.

 

 

Czas leci szybko! Zbyt szybko! Mam wrażenie, że Mistrzostwa Świata, w których startowałam ostatnio były wczoraj, a tymczasem od Eilat’u mineły ponad 2 lata.

Może wszystko przez to, że trochę 'wcięło’ mi rok 2017 i Mistrzostwa Świata 2017 w Tokio… To niby tylko rok ale biorąc pod uwagę, że cykl olimpijski trwa 4 lata, rok – to już 1/4 przygotowań! Dziekuję Bogu, że wróciłam do normalnego życia, znów jadę tym 'pędzącym pociągiem’ (ew. roller coaster’em), z którego  łatwo jest wysiąść, jeszcze łatwiej wypaść i tylko wsiąść z powrotem jakoś trudno… Czuję się dobrze i mam zamiar trochę tutaj 'namieszać’.

W Danii odbywają się Mistrzostwa Świata wszystkich klas olimpijskich – to gigantyczna impreza, która raz na 4 lata skupia całe olimpijskie żeglarstwo. Tutaj oprócz tytułów Mistrza i Mistrzyni Świata powalczymy również o miejsce dla kraju na IO Tokio 2020.

Wyścigi rozgrywane są wg następującego planu:

Klasa RS:X startuje jutro. Chłopaki o godz. 12.00, a dziewczyny o 14.30. Wyścigi będzie można śledzić na trackingu oraz oglądać LIVE.

https://aarhus2018.sailing.org/watch

Wyniki na tej samej stronie:

https://aarhus2018.sailing.org/results

Poprzeczka już dawno została zawieszona bardzo wysoko. Wiem gdzie byłam, na co mnie stać i tanio skóry nie sprzedam. To będzie ciężki tydzień żeglowania na ekstremalnie trudnym akwenie. Kandydatek do medali jest dokładnie 64. Przed nami 15 wyścigów i pewnie bez dramaturgii się nie obejdzie ale niech wygra po prostu najlepsza!

Trzymajcie kciuki, niech moc będzie ze mną 😉

Pozdrowienia!

 

 

Poniżej kilka moich zdjęć z naszego okna i z ceremonii otwarcia MŚ.

i więcej zdjęć tutaj:

Aarhus 2018

 

 

share
NASTĘPNY WPIS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *