WPISZ TAGI

Nasze zgrupowanie we Francji dobiegło końca. Zmęczona treningami, niewyspana po podróży zaczynam ostatni tydzień przed wylotem do Abu Dhabi.

Lazurowe Wybrzeże o tej porze roku bywa bardzo nieprzewidywalne i kapryśne. Ulewne deszcze nie chciały nas opuścić aż do samego końca a wiatr z dnia na dzień zmieniał się jak w kalejdoskopie. Dzięki temu mieliśmy okazję potrenować w każdych warunkach – od słonecznych 5 węzłow po porwiste 35 z zacinającym deszczem i wielką falą.
W krótkie jesienne dni musieliśmy się bardzo starać, żeby zdążyć zrobić 2 treningi przed zachodem słońca, co nie zawsze nam się udawało… Oprócz pływania na RS:Xie oczywiście jeździliśmy na szosie. Francuskie serpentyny są jak zawsze poprostu najlepsze.

 

IMG_8698

IMG_8731

Finał Pucharu Świata w Abu Dhabi to pierwsze tego rodzaju regaty. Bardzo prestiżowa i elitarna impreza na którą zapraszanych jest zaledwie 20 zawodników w każdej klasie. Zawodnicy zostali wyłonieni na podstawie MŚ w Santander oraz rankingu Pucharu Świata.
Na liście startowej same gwiazdy…

14_SWC_AbuDhabi_RSXWMontage_1000

Pierwszy raz będziemy mieli okazję żeglować w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich na Zatoce Perskiej, a także rozpozanamy klimat przed przyszłorocznymi Mistrzostwam Świata w Omanie.
strona regat – Abu Dhabi ISAF World Cup Final
58017

Już za tydzień zapraszam na pierwszu update ze słonecznego Abu Dhabi.

Pozdrawiam serdecznie,
Gosia Białecka

share
NASTĘPNY WPIS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *