shadow

WPISZ TAGI

Wyniki

2018

Puchar Świata, Hyeres – 3 miejsce
Puchar Europy, Palma de Mallorca – 12 miejsce
Andalusian Olympic Week – Carnival Trophy – 3 miejsce

2016

Mistrzostwa Świata, Izrael – 1 miejsce
Igrzyska Olimpijskie, Rio de Janeiro – 14 miejsce

2015

Mistrzostwa Świata, Oman – 5 miejsce
Mistrzostwa Polski, Górki Zachodnie – 2 miejsce
Olympic Test Event, Rio de Janeiro – 2 miejsce
Mistrzostwa Europy, Mondello Sycylia – 2 miejsce
Puchar Świata, SOF Hyeres – 6 miejsce
Andalusian Olympic Week – Carnival Trophy – 3 miejsce

2014
Mistrzostwa Świata, Santander – 17 miejsce
Eurosaf Champions Sailing Cup, Medemblik – 2 miejsce

2013
Puchar Świata, SOF Hyeres – 7 miejsce
Mistrzostwa Europy, Brest – 9 miejsce

2012
Puchar Świata, US SAILING’s Rolex Miami OCR – 4 miejsce
Mistrzostwa Polski, Górki Zachodnie – 1 miejsce

2011
Uniwersjada, Shenzhen – 3 miejsce
Mistrzostwa Europy, Burgas – 15 miejsce

2010
Mistrzostwa Świata, Kerteminde – 20 miejsce
Mistrzostwa Europy, Sopot – 6 miejsce
Puchar Świata, SOF Hyeres – 5 miejsce
Mistrzostwa Polski, Łeba – 1 miejsce
Żeglarka Roku 2010 w województwie pomorskim

2009
Mistrzostwa Świata, Weymouth – 16 miejsce
Mistrzostwa Europy, Tel Aviv – 10 miejsce
Team European Championschips, Sycylia – 1 miejsce
Puchar Świata, SOF Hyeres – 9 miejsce
Puchar Świata, US SAILING’s Rolex Miami OCR – 10 miejsce
Puchar Świata, Trofeo SAR Princesa Sofia MAPFRE – 12 miejsce
Mistrzostawa Hiszpanii, Andalusian Olympic Week – Carnival Trophy – 1 miejsce
Mistrzostwa Polski – 5 miejsce
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski – 3 miejsce

2008
Mistrzostwa Świata, Nowa Zelandia – 13 miejsce
Mistrzostwa Europy, Brest – 9 miejsce
Puchar Świata, Kiel Week – 7 miejsce
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski – 2 miejsce

2007
Młodzieżowe Mistrzostwa Europy – 1 miejsce
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski – 2 miejsce

2006
MŚ ISAF – 2 miejsce
Pre-Olympic, Qingdao – 4 miejsce
Młodziezowe Mistrzostwa Polski – 2 miejsce

2005
Młodzieżowe Mistrzostwa Świata, Sopot – 5 miejsce
Mistrzostwa Polski Juniorów – 1 miejsce
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski – 2 miejsce
Mistrzostwa Polski Seniorek – 3 miejsce

2004
Mistrzostwa Świata Juniorów, Nessebar – 2 miejsce
Mistrzostwa Europy Juniorów, Sopot – 1 miejsce
Mistrzostwa Polski Juniorów – 2 miejsce
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski – 3 miejsce
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – 1 miejsce