WPISZ TAGI

Mówią, że blog ma to do siebie, że przyjmuje wszystko. Mój jak widać przyjmuje wszystko

-milczenie też.

I bynajmniej nie jest to spowodowane brakiem weny… Wręcz przeciwnie – mam na komputerze mnóstwo dobrych szkiców – tylko coś mi się zdaje, że nie do końca nadają się do publikacji…

Umiejetność nic nie mówienia ratowała mi tyłek odkąd byłam dzieckim, dlatego i tym razem po prostu się wycofałam i czekałam na jakiś zwrot akcji. Moment, w którym mogłabym przestać analizować ostatnie 2-3 lata, skupić się na teraźniejszości i przyszłości. Czekałam też aż mi przejdzie złość – nie przeszła; ale w tym miejscu zakończe już moje dywagacje, żeby przez przypadek nie zabrnąć za daleko.

Ostatnie pół roku było dla mnie bardzo intensywne. Pomiędzy zgrupowaniami, zawodami i wyjazdami w góry, w domu spędzałam w ciągu całego miesiąca może 4-5 dni. Czasu straconego na chorobach nie nadrobiłam ale z pewnością udało mi się zająć myśli konkretnymi projektami, które w kryzysowych sytuacjach skutecznie ratowały mi życie i dawały mnóstwo satysfakcji. W tym miejscu bardzo chciałam podziękować za wszystkie tatrzańskie wyrypy mojemu bratu Adasiowi, Kali i całej Ekipie z którą miałam nie raz przyjemność tarabanić się na ośnieżone, zamglone, zalodzone piękne szczyty i przełęcze.

 

 

Więcej zdjęć:

https://www.instagram.com/gosiabialecka/

 

Wczoraj przyleciałam z francuskiego Hyeres po zakończonym Pucharze Świata. Cieszę się ogromnie z medalu, ktory jest moim pierwszym medalem z Pucharu Świata i z wygranego Medal Race’u. We Francji, po raz pierwszy od Mistrzostw Świata 2016 poczułam, że jestem szybka i że znów moge walczyć o topowe miejsca w każdym wyścigu. Nie jest to jeszcze 'FLOW’ na poziomie Mistrzostwa Świata ale myślę, że wszystko idzie w dobrą stronę.

Majówke wyjątkowo spędzam w domu w Sopocie, a na kolejne zgrupowanie lecimy już za 6 dni. Wracamy do Hyeres na planowane od dawna testy sprzętu. Mam nadzieje, że wiatru nie będzie brakować i w końcu damy rade trochę polatać na nowych masztach i statecznikach.

 

Życzę wszystkim udanej słonecznej majówki i pozdrawiam serdecznie!

Gosia Białecka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

share
NASTĘPNY WPIS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *