WPISZ TAGI

Tak jak masz pościelone łóżko – taki porządek w głowie i takie wyniki! To wniosek z eksperymentu naukowego jaki przeprowadziłyśmy z Mają na PŚ w Miami, po interwencji Cezara 😉

 

7 miejsce w Miami  to zadowalający wynik. Regaty były mocno obsadzone, a zmieniające się jak w kalejdoskopie warunki pogodowe (od słonecznej flauty, przez ulewę, do huraganów) mocno podnosiły stopień trudności. To pierwsze regaty w sezonie więc nie obyło się bez drobnych błędów i problemów sprzętowych. Myślę też, że jeszcze potrzebuję trochę czasu, żeby porządnie doszlifować moją formę. Cieszę się, z kolei, że widać przebłyski w postaci 2 wygranych wyścigów i dużej ilości ładnych startów – to dobry znak przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata, które odbędą się w Izraelu na koniec lutego.

Zrzut ekranu 2016-01-31 o 10.55.19

WYNIKI

Po 3 tygodniach w Stanach miło jest znów przylecieć do kraju. W Polsce bardzo zaskoczyła mnie ładna pogoda i już nie mogę się doczekać jutrzejszej rundy na szosie 🙂 (mam nadzieje, że jetlag nie pokrzyżuje mi tych wspaniałych planów)

Pozdrowienia z Pendolino Warszawa->Gdynia!

Gosia

share
NASTĘPNY WPIS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *