WPISZ TAGI

Moich ostatnich 2 miesięcy niestety nie mogę zaliczyć do pomyslnych, dlatego też ciężko mi było sie zebrać i napisać – tak naprawde – cokolwiek.
W życiu nie zawsze wszystko idzie tak jak byśmy chcieli ale o tym się przecież nie mowi, bo wszyscy lubimy słuchać i czytac o sukcesach.

Sierpniowe Mistrzostwa Europy w Bułgarii rozpoczęły i zakończyły sie dla mnie chorobą. Na wyścigach dawałam z siebie wszystko ale niestety przy tak osłabionym organizmie dobra taktyka i idealne starty na niewiele sie zdały. 15 miejsce to dużo poniżej moich możliwość.

3 dni po powrocie z Bułgarii odbyły się w Górkach Zachodnich Mistrzostwa Polski Seniorów. W tych zawodach niestety również, ze względu na zdrowie nie mogłam wystartować, czego bardzo żałuje. Złote medale MP, podobnie jak na ME, powędrowały do Zosi Klepackiej i Piotra Myszki – gratulacje dla Mistrzów:)

Ja dalej walcze z chorobą – co zaczyna mnie coraz bardziej frustrować, a tymczasem sezon trwa.
Do grudniowych Mistrzostw Świata, które odbędą się w australijskim Perth, pozostaly 2 miesiące. W przyszlym tygoniu mamy zaplanowany wyjazd na dwutygodniowe zgrupowanie na Tarifie, zaś juz 14 listopada lecę trenować do Perth. Pierwsze wyscigi MŚ zaplanowane są na 4 grudnia.

strona Mistrzostw Świata

I żeby było jasne – tak łatwo się nie poddam i będę walczyć do końca, bo przecież w końcu to koło fortuny musi się obrócić w moja stronę!

Pozdrawiam
gosia bialecka

P.S.
Pozdrowienia dla ekipy z Rady Samorządu Studentów AWFis – gdzie chociaż raz udało mi się coś szybko i sprawnie załatwić, w dodatku w bardzo miłej atmosferze;)
xx

kilka zdjeć z ostatnich dni:

W poprzednią niedzielę (między jedną a druga chorobą) udało mi sie wystartować (już po raz 3) w gdyńskim maratonie mtb gdzie zajęłam 4 miejsce.


gramy w berka?:)


czy ten plac zabaw był konstruowany dla olbrzymów?

share
NASTĘPNY WPIS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *