WPISZ TAGI

Nasze zgrupowanie we Francji dobiegło końca. Zmęczona treningami, niewyspana po podróży zaczynam ostatni tydzień przed wylotem do Abu Dhabi.

Lazurowe Wybrzeże o tej porze roku bywa bardzo nieprzewidywalne i kapryśne. Ulewne deszcze nie chciały nas opuścić aż do samego końca a wiatr z dnia na dzień zmieniał się jak w kalejdoskopie. Dzięki temu mieliśmy okazję potrenować w każdych warunkach – od słonecznych 5 węzłow po porwiste 35 z zacinającym deszczem i wielką falą.
W krótkie jesienne dni musieliśmy się bardzo starać, żeby zdążyć zrobić 2 treningi przed zachodem słońca, co nie zawsze nam się udawało… Oprócz pływania na RS:Xie oczywiście jeździliśmy na szosie. Francuskie serpentyny są jak zawsze poprostu najlepsze.

 

IMG_8698

IMG_8731

Finał Pucharu Świata w Abu Dhabi to pierwsze tego rodzaju regaty. Bardzo prestiżowa i elitarna impreza na którą zapraszanych jest zaledwie 20 zawodników w każdej klasie. Zawodnicy zostali wyłonieni na podstawie MŚ w Santander oraz rankingu Pucharu Świata.
Na liście startowej same gwiazdy…

14_SWC_AbuDhabi_RSXWMontage_1000

Pierwszy raz będziemy mieli okazję żeglować w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich na Zatoce Perskiej, a także rozpozanamy klimat przed przyszłorocznymi Mistrzostwam Świata w Omanie.
strona regat – Abu Dhabi ISAF World Cup Final
58017

Już za tydzień zapraszam na pierwszu update ze słonecznego Abu Dhabi.

Pozdrawiam serdecznie,
Gosia Białecka

share
NASTĘPNY WPIS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *