WPISZ TAGI

Ostatnio bardzo dużo się działo, w dodatku nie po mojej myśli, dlatego sama nawet nie wiedziałam co o tym wszystkim myśleć. Ciężki trening rowerowy zaraz przed Pucharem Świata w Hyeres niestety nie przyniósł nic dobrego na regatach.
To był naprawde trudny start. Silny wiatr i duże zmęczenie, które z dnia na dzień się jeszcze bardziej nakładało mocno pokrzyżowały mi plany. 15 miejsce to wynik znacznie poniżej moich możliwości.

 

Zrzut ekranu 2014-04-29 o 13.31.01

IMG_1925

Prosto z Francji pojechaliśmy do Pucka na kolejne zgrupowanie. W Polsce w maju bywa ….zimno! 5-8 stopni, wiatr, dużo deszczu i odmrożone palce – ciekawe czy ktokolwiek chciałby się wtedy zamienić na taką pracę…

Po tygodniu w Cetniewie/Pucku zaliczyliśmy szybkie 3-dniowe regaty o Puchar PZŻ. Zajęłam 3 miejsce za Mają i Zosią. W niedzielę po wyścigach szybkie pakowanie i wyjazd na ostatni sprawdzian przed ME – EUROSAF Champions Sailing Cup w Holandii.

IMG_4186

Medemblik znane z rekordowo niskich temperatur, dużej ilości deszczu i gradu tym razem zafundowało nam całkiem niezłą pogodę. Niby troche przyjemniej ale lekko nie może być – wiatru jak na lekarstwo, bardzo zmienny, szkwalisty a komisja robi wszystko żebyśmy spędzili na wodzie nie mniej niż 5h dziennie.
Mimo wszystko idzie nienajgorzej.
Narazie zajmuje 2 miejsce za Zosią Klepacka.
wyniki

IMG_4486

Po ostatnim ciężkim miesiącu powoli zaczynam łapać wiatr w żagle i mam nadzieję, że teraz forma będzie szła już tylko w górę, aż do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Turcji pod koniec Czerwca.

Pozdrawiam serdecznie,
Gosia Białecka

share
NASTĘPNY WPIS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *