WPISZ TAGI

Nowy Rok 2016 rozpoczęłam od ustalenia z trenerami szczegółowego planu aż do Igrzysk Olimpijskich. Życie jest o wiele prostsze, kiedy dokładnie wiesz co robisz każdego kolejnego dnia przez najbliższe pół roku.
Zapowiada się sporo dłuższych podróży za Ocean i kilka ciężkich ale zarazem przyjemnych zgrupowań w Europie. Najbliższe cele to start w Miami i Mistrzostwa Świata w Izraelu.

Styczeń zaczynamy od dłuższego zgrupowania i startu w Pucharze Świata w Miami.
Floryda tym razem jest dość kapryśna, atakują nas huragany, tornada, ulewne deszcze albo kompletny brak wiatru. To wszystko nie ułatwia nam życia na RS:Xie ale trenujemy codziennie i powoli wracamy do starego rytmu pracy.
Pierwsze wyścigi Pucharu Świata zaplanowane są na 25 stycznia. To będą kolejne ciężkie ale zarazem interesujące regaty. Na miejscu już teraz trenuje większość zawodniczek ze światowej czołówki i będzie to świetna okazja żeby sprawdzić prędkość i potrenować starty.

strona regat MIAMI WORLD CUP

Dwa dni temu w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbyła się Pomorska Gala Żeglarska, na której zostałam wybrana Żeglarką Roku – to dla mnie duże wyróżnienie i  bardzo mi miło, że  moje praca w ostatnim sezonie została doceniona.
Pomorska Gala Żeglarska – trojmiasto.pl
Ponieważ aktualnie jestem w Miami na Gali w Gdyni reprezentowali mnie Rodzice.

 

Trzymajcie kciuki za Puchar Świata!
Pozdrawiam,
Gosia Białecka

share
NASTĘPNY WPIS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *