WPISZ TAGI

Wiecie co czuje zawodnik – nawet zwykły amator – przed swoim pierwszym Triathlonem? Ja teraz już to wiem. Nie, to nie jest stres, nie strach i na pewno nie spokój – to maksymalne podniecenie!
Dzisiejszy wieczór na Skwerze Kościuszki, kiedy wstawiałam rower do boksu przy zachodzie słońca pozostanie na długo w pamięci…. Niesamowite, widzieć tych wszystkich wyżyłowanych ludzi 'z żelaza’ przechadzających się ze swoimi rowerami za miliony…
Tego wszystkiego nie da się opisać!

Poprostu chciałam powiedzieć, że cieszę sie, że jutro wystartuje i na 100% dam z siebie 100%!

 

IMG_4543

Po 2km w wodzie, po czerwonym dywanie, jak królowie, pobiegniemy do strefy zmian…

mój rower już tam jest.

Kowal
IMG_4518

IMG_4515

Buty biegowe ready, buty rowerowe ready, noga a nawet dwie ready też!
IMG_448m

Trisuit z poznańskiego Cityzen’u:)
IMG_4482

Moja windsurfingowa 10-letnia pianka może i nie jest PRO ale mam nadzieję że na moim poziomie nie będzie to najistotniejszy gadżet, tzn. jest to bardzo istotny element ale powiedzmy sobie szczerze – nie stać mnie. Triathlon to baaardzo drogi sport i to wszystko mnie przerosło. Wystarczy ładna szosa na pierwszy raz:)
IMG_4478

IMG_4457

Na jutrzejszy lunch i obiad takie menu
IMG_4448

Moja mama, dla odmiany, się stresuje moim startem bardzo i na osłodę (mojego i tak już bardzo słodkiego) życia upiekła mi ciasto – wzorowy carbo loading;)
IMG_4443

Pływanie to najgorsza część triathlonu i muszę przyznać, że nie przyłożyłam się do tej dyscypliny. Za to przyłożyłam się (tak mi się przynajmniej wydaje) do szosy. Może wynika to z faktu, że na szosę zawsze miałam super ekipę (której oczywiście bardzo dziękuję!) a na pływanie w morzu niekoniecznie. Byłam bardzo zmobilizowana na jazdę na rowerze, sprawiało mi to niesamowitą przyjemność i zawsze kiedy miałam dylemat – jaki trening zrobić – wybierałam szosę:)
IMG_4431

IMG_4421

I to by było na tyle:) Czas spać.
Trzymajcie kciuki!
Pozdrawiam

share
NASTĘPNY WPIS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *