WPISZ TAGI

Święta i Nowy Rok z dala od RS:Xa to zdecydowanie wystarczająco dużo czasu żeby odpocząć, stęsknić się za wodą, wiatrem, wyścigami, prażeniem uda i lecącym z czoła potem!

 

Stary Rok pożegnałam zabawą a Nowy 2014 rozpoczęłam ciężką pracą – czyli chyba tak jak powinno być.
1 stycznia wróciłam do gorącego Brisbane i od razu wpadłam w wir treningów – train, eat, sleep REPEAT!

W takim rytmie czas leci bardzo szybko…. dziś spojrzałam w kalendarz i nawet troche się przeraziłam – nie wiem kiedy uciekły mi te 2 tygodnie! To wszystko oznacza też, że nieubłagalnie i wielkimi krokami zbliża się dzień mojego powrotu do Polski.
Już odliczam dni:)

Jeśli chodzi o pracę to ostatnio zaliczyłam kilka dłuzszych ( > 80km) fajnych wyryp szosowych. Teraz się już trochę ochłodziło ale wcześniej temperatura wynosiła ponad 35 stopni C, także lekko nie było… i mimo, że uwielbiam kolarstwo, to tutaj z każdym gorącym dniem coraz bardziej się cieszę, że jednak trenuję windsurfing:)

IMGP4446

Biorąc pod uwagę klimat w Queensland, żeglarstwo to chyba najlepszy sport jaki można uprawiać. Jeśli tylko odjedzie się dalej w głab lądu, naprawdę upał i wilgoć nie dają żyć! A na wodzie jest poprostu wspaniale. Codziennie wieje i to nie mało, bo 20-25kt. Przez mój cały pobyt myślę, że ok 80 % treningów odbyło się w silnym, a czasem w bardzo bardzo silnym wietrze, dlatego tymbardziej się cieszę i mam nadzieje, że zaprocentuje to w sezonie.

Na zakończenie kilka słów o Sydney – poprostu niesamowite miasto! Zdecydowanie najpiękniesze i najfajniejsze duże miasto w jakim byłam. Te kilka dni w fantastycznym poznańskim Towarzystwie Jasi, Krzysia i Marka, naprawdę postawiły mnie na nogi i naładowały dobrą energią!
IMGP4248

Podziękowania również dla Teda i Reni – Święta u Was były wspaniałe! Lepiej bym tego sobie nie mogła wyobrazić. Tak daleko od domu, a jednak jak w domu!

Bardzo dziękuję też Mariuszowi, dzięki któremu mieliśmy gdzie mieszkac w tym jakże pięknym i równie drogim mieście. Dzięki Mariusz jeszcze za fajerwerki na Harbour Bridge – było super!

Pozdrawiam serdecznie
Gosia Białecka

Obrazek
Na Święta od rodziców Joanny dostałam taki prezent – zdjęcie z Koalą – najlepiej!

share
NASTĘPNY WPIS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *