WPISZ TAGI

W Brazylii jakoś szybciej płynie czas i nawet nie wiem kiedy minął tydzień.
Zdjęć nie ma, więc zapraszam do uruchomienia wyobraźni.

W Brazylii jest cudownie! Codziennie wita nas piękne słońce, niebieskie niebo, w powietrzu ponad 30 stopni i codzinnie wieje, w dodatku nie mało, bo 25kt.

Od przyjazdu jeszcze nie użyliśmy miecza. Przez pierwsze 3 dni dosłownie go nawet nie wkręciliśmy, ponieważ część naszego sprzętu zaginęła gdzieś w Paryżu. Małe kombinacje, rotacyjne zejścia na wodę i jakoś daliśmy rade przetrwać. Na szczęście sprzęt w końcu dotarł i mogliśmy wrócić do normalnych TEAMowych treningow. Akwen na którym pływamy jest duży i przy tym – codziennym kierunku wiatru robi się tutaj spora falka, ale po ostatnich zgrupowaniach w Egipcie, myślę, że jesteśmy na to przygotowani.
Fantastycznie pływa się tutaj, gdy tak wieje, można założyć tylko krótkie spodenki i nie bać się, że się wpadnie do wody, która jest w temperaturze zupy:) Zgrupowanie tutaj to byłaby bajka! Może kiedyś przyjedziemy….?

W Brazylii na śniadanie i przekąski mamy świeże ananasy, mango, papaję, avocado i kokosy – dla mnie owocowy raj! Z innych przysmaków to oczywiście brazylijska wołowina i czarna fasola:)
Mieszkamy całym TEAMem w dużej chacie z ogrodem 15 min. od klubu.

W Brazylii dziś mamy dzień wolny. Godzina 9. Zjadłam śniadanko, wypiłam brazylijska kawe i zastanawiam się co zrobić z tym pieknym dniem. Do wyboru mamy:
plażę
surfing
plażę
shopping (kolejne bikini i kolejne havaianasy?)
plażę?

Myśl o nieuchronnie zbliżających się Mistrzostwach Świata (pierwszy wyścig – 2 marca) troche mnie przeraża ale cały czas wierzę, że do regat sie wywieje:)
A jeśli nie, to na pewno Maja – nasz silnowiatrowy demon prędkości pokaże całemu światu gdzie raki zimują albo pieprz rośnie:)

Pozdrawiam!
Gosia & RSXteam

P.S.
Piotr cały czas strofuje młode dziewczyny jednak na proces wychowawczy jest już dawno za póżno….
Hani wciąż coś ginie z lodowki – czy to jakieś krasnonludki?

share
NASTĘPNY WPIS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *