WPISZ TAGI

W niedzielę w Górkach Zachodnich zakończyły się Mistrzostwa Polski klas Olimpijskich.

Trasa Wyścigu Medalowego została ustawiona na Martwej Wiśle, naprzeciwko Narodowego Centrum Żeglarstwa. Bezpośrednią walkę najlepszych polskich żeglarzy można było oglądać z kei w porcie, co z pewnością było wielka atrakcją dla kibiców. Prędkość wiatru na morzu dochodziła do 30 węzłow, co dla nas oznaczało porywy od 10-25kt. W tych zdradliwych warunkach udało mi się zająć w Wyścigu Medalowym bardzo dobre 4 miejsce, co ogólnie dało mi zwycięstwo w Mistrzostwach Polski:) Drugie miejsce zajęła Kamila Smektała a trzecie Maja Dziarnowska.

Prawdopodobnie były to już ostatnie Mistrzostwa Polski w klasie RS:X, dlatego tymbardziej cieszę się ze zdobycia tego historycznego złotego medalu:)

Co dalej?
Tak naprawdę… nie wiem. Ostateczną decyzję co do zmiany klasy olimpijskiej poznamy dopiero w listopadzie. Do tego czasu zamierzam katować polskie fale na krótkie desce w Łebie, szlifować rufy i sztagi na kiteboadringu:) a także studiować…

Nie wiem czy finanse pozwolą na moją dalszą zawodniczą karierę ale na pewno będę się starać żeby jeszcze jej nie konczyć. Za bardzo lubię trenować, pływać (i obojętne mi, czy to będzie rs:x, kite czy nawet wakeboard), ścigać się i podróżować. Ciężko zapomnieć o tych wszystkich latach na wodzie i przejść obojętnie do zwykłego życia. Nie można tego zostawić tak o – po prostu!

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na morzu (naszym – polskim:))!

share
NASTĘPNY WPIS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *